Bizi Takip Edin - Neredeyiz

İade Bilgileri

1. Online alışveriş sitemizin tüm yönetimi İstanbul Silivri de bulunan merkez ofis tarafından gerçekleştirilmektedir. Web sitemizden oluşturduğunuz siparişler merkez ofis tarafından incelenir, onaylanır ve ilgili bayimize sipariş bilgileri aktarılır.

2. Çiçek siparişiniz ilgili bayimiz tarafından hazırlanır ve teslimata çıkarılır.

3.Teslimat sırasında yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

4. Aynı gün teslimat için çiçek siparişinizi en geç saat 19:00 a kadar vermeniz gerekmektedir, 19:00 dan sonra verilen siparişlerin dağıtımı ertesi gün ilk teslim saatleri kapsamında yapılacaktır.

5. Belirtilen teslim saatlerinde hava şartları, trafik, arızalar, yol çalışmaları ve beklenmeyen araç arızalarından kaynaklanacak sorunlarla ilgili gecikmelerden dolayı teslimat şartlarındaki zaman değişebilmektedir.

6. Teslimat saatlerimiz olan 09:00-18:00 / 18:00-20:00 saatlerinde yapılır. Teslimat saatlerinde 30 dakika ile 1 saat arası gecikmeler yaşanabilir. Belirtilen saat aralıkları garanti edilen saat aralıkları değildir. Ancak siparişlerin %95 i bu saat aralıklarında teslim edilir.

7. Belli tarihlerde bulunan bazı özel günlerde dağıtımlarda teslimat saat aralıklarımız geçerli değildir, yoğunluk nedeni ile gün içinde teslim edilecektir, ``çiçekgift`` olarak bu konudan siz değerli müşterilerimizin anlayışını bekleriz.

8. Fiyatlar sadece merkezlere olan fiyatlardır, buraya bağlı bulunan ilçe ve köylere dağıtım yapılırken mesafeye göre yol ücreti alınmaktadır. Ayrıca firmamız dağıtımı yapılamayacak olan bölgelere çiçek siparişini göndermeme hakkına sahiptir, bu durumlarda mutlaka müşteriye bilgi verilmektedir.

9. Vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinizde bulunduğumuz ortam bir internet ortamı (elektronik) olduğundan bazen karışlıklı elektronik postaların gelmemesi görülebilmektedir bu doğrultuda siparişlerde sorun yaşanabilmektedir.

10. Sipariş iptallerinizi teslimattan önce yapmanız gerekmektedir. Siparişleriniz sipariş teslimata çıkmadıysa iptal edilebilir. Ancak 3 saat öncesinden bilgi verilmelidir.

11. Yapılan yanlış ödeme veya sipariş iptallerinde kredi kartınıza ilgili tutarların iadeleri 15 iş günü içerisinde yapılacaktır.

12. Alışverişiniz esnasında meydan gelecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır.

13. Çiçekgift siparişlerinizde her zaman hassasiyet ve özenle aksiyon gösterir. Kaliteli ve göze hitap eden tasarımlar hazırlamaya çalışır. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir ve bu doğrultuda çalışmayı amaçlar.